Informace ke kurzu

Počet účastnic

Počet účastnic je minimálně 10 žen, maximálně 15 žen.

Ubytování a stravování

Ubytování a stravování si účastnice zajišťují samy, dle svého standardu.

Kurzovné

Cena kurzu je 1500 Kč.
Částka se může výjimečně lišit podle ceny pronajatých prostor. V ceně jsou nápoje, ovoce a materiály. Platba se zasílá na číslo účtu 670100-2204098977/6210.

Harmonogram

Pro časovou i obsahovou představu uvádím harmonogram, který může být tematicky i časově pozměněn na základě domluvy s účastnicemi.

Přihláška

Přihlášení je možné telefonicky nebo emailem, kontaktní údaje naleznete na stránce kontakt. Přihlášku k vyplnění zašlu až poté.

Jak vypadá průběh jednotlivých bloků

Jednotlivé bloky probíhají v časovém rozmezí 90 min., s přestávkami na odpočinek. Praktická část je preferována před teorií. Při práci s tělem budeme používat nejen slovní vedení, ale i zapojovat představivost s vytvářením obrazů o daném pohybu. Část práce se odehrává v leže na zemi. Začneme nepatrnými pohyby, které jsou nám ještě příjemné a až po několikerém opakování zvětšíme jejich rozsah. Shlédneme anatomické animace v 3D.

Co budete potřebovat

Karimatku, slabou deku, pohodlný oděv, teplé ponožky, střední ručník, osušku, tenisový míček, 3 ks cca 1 cm vysoké knihy měkké vazby (pro podkládání hlavy), doporučuji termofor (tip: DM drogerie, německé cca 130 Kč, nejen pro zahřívání svalů), blok, tužku, lahev na vodu, lehké svačiny.

Informace ke konkrétnímu kurzu najdete na stránce Informace pro aktuální kurzy.